29. kolo: Istra 1961 - Lokomotiva 0:3

Moćna Lokomotiva na pogon Franka Andrijaševića i njegova tri gola, slavila je u Puli s rezultatom 0:3!

Nakon stanke zbog odigravanja utakmica nacionalnih reprezentacija, u kojima su sudjelovala čak osam Lokosa, nastavlja se HNL u sklopu kojeg su Lokosi gostovali na Aldo Drosini.

U prvom djelu vidjeli smo bolju i konkretniju Lokomotivu s nekoliko sjajnih prilika, a domaćin unatoč nešto većem posjedu lopte (56%) nije uputio niti jedan udarac u okvir gola, rezultat na kraju prvog poluvremenu bio je 0:0.
U drugom poluvremenu Lokomotiva je i dalje bila brza i atraktivna, no u ovom djelu i ubojita i efikasna. Franko Andrijašević zabio je tri pogotka u jednom poluvremenu!

ISTRA 1961 - LOKOMOTIVA 0:3

55' 0:1 Franko Andrijašević
79' 0:2 Franko Andrijašević
85' 0:3 Franko Andrijašević

Istra 1961: Iveša, Gojković, Žižić, Jurkić, Vuković, Đurić, Varela, Nour, Mišić, Zlomislić, Heister
klupa: Brkić, Da Silva, Tomić, Pamić, Repić, Hadžić, Gržan

Lokomotiva: Zelenika, Bručić, Perić (73' Mrčela), Grezda (65' Kolar), Karačić, Andrijašević, Šunjić, Pamić, Fiolić, Grezda, Marić (80' Aralica)
klupa: Mikulić, Bartolec, Mrčela, Janjiš, Cekici, Aralica, Kolar