6. kolo Osijek - Lokomotiva 0:1

Lokomotiva je pobijedila u 6. kolu u Gradskom Vrtu golom Jana Doležala u 61. minuti

OSIJEK - LOKOMOTIVA 0:1

61' 0:1 strijelac Jan Doležal

OSIJEK: Mikulić, Džolan, Perošević, Roce, Arsenić, Radotić, Maslać, Lesjak, Šorša, Šarić, Čuljak
klupa: Žitnjak, Špoljarić, Ugarković, Štrkalj, Grgić, Aganspahić, Mihaljević

LOKOMOTIVA: Zelenika, Bartolec, Mrčela, Puljić, Bručić, Fiolić (90' Capan), Grezda, Prenga, Kolar (75' Gržan), Doležal (62' Marić), Leko
klupa: Filipović, Marić, Alghoul, Ćorić, Karačić, Gržan, Capan

Tekstualni prijenos utakmice uživo:

3' Puljić zbog oštrog starta dobiva žuti karton
15' Doležal nakon sjajnog šuta pogađa gredu
20' Ubačaj Šorše i pokušaj glavom Radotića, no udarac je izvan okvira gola
21' Dvostruki dupli pas Puljića i Doležala u 16ercu Osijeka, no bez gola
28' žuti karton za igrača Osijeka, Zorana Lesjaka zbog namjernog igranja rukom
34' Puljić puca s 20 metara no golman Mikulić lako brani
35' Šarić dobiva žuti karton, nakon namjernog faula s dvadesetak metara u kojem je spriječio Erosa Grezdu u izglednoj akciji za gol
36' Fiolić izvodi kazneni udarac, pogađa živi zid, nakon visokog odbijanja lopte Grezda se nalazi sam pred golmanom Mikulićem koji u zadnji tren brani i izbija loptu u korner
45' Leko čini prekšaj tridesetak metara od gola, Osječani su dobro izveli slobodni udara - Maslać se našao u prilici za poentirati no na našu sreću Maslać loše reagira
45+1 Kraj prvog poluvremena! Rezultat je ostao 0:0, no Lokosi su ipak bili bolja momčad na terenu. Posjed lopte 44% - 56% za Lokose, Osijek je uputio 2 udarca od toga 0 u okvir, Lokomotiva 5 udaraca od kojih su 2 bila u okvir. u prvom poluvremenu Osijek je učinio 8 prekršaja i zaradio 3 žuta kartona, Lokosi 8 prekršaja i 1 žuti karton.

46' na početku drugog dijela Prenga zadobiva nezgodan udarac u glavu od Peroševića, no srećom bez posljedica
53' Džolan u dobroj prilici puca visoko preko gola
55' Mikulić brani sjajan udarac Grezde
58' Akciju Osijeka Leko sprečava ispucavanjem u korner
59' Perošević u Lokomotivinom 16ercu pogodio Leku nogom u glavu, no srećom bez posljedica
61' GOOOL!!! Doležal puca u donji desni kut i zabija za 0:1!
61' Prenga dobiva žuti karton zbog prekršaja s leđa
63' Zelenika sjajno brani udarac Roce
64' Jan Doležal napušta igru, ulazi Mirko Marić
66' Grezda dobiva žuti karton zbog simuliranja u pokušaju iznude kaznenog udarca
73' Puljić puca na gol no stoper Osijeka skreće u korner
75' Fiolić oduzeo loptu na dvadesetak metara od svog gola te sam prenio loptu 40 metara pritom slalomski prolazeći Osijekove igrače, te dodaje Mariću, no od svega samo gol aut
75' Šime Gržan ulazi u igru umjesto Kolara
82' velika prilika za Lokose! Gržan sjajno šalje loptu Mariću koji uspjeva usmjeriti loptu ka golu no golman Mikulić brani
86' Gržan u 16ercu prošao igrača Osijeka zatim dodaje Fioliću koji puca preko gola
87' Ugarković dobio žuti karton zbog prekršaja na Fioliću
89' Roce tuče na gol s pet metara no Zelenika sjajno brani!
90' Luka Capan ulazi u igru umjesto Ivana Fiolića
93' Zelenika sjajno brani udarac Peroševića!
94' Kraj! Lokosi su upisali 3 boda u Gradskom Vrtu!