Arena Kup - prva utakmica protiv Cibalije

Lokosi su u ponedjeljak, s početkom u 11:00 sati odigrali prvu pripremnu utakmicu u Medulinu, protiv NK Cibalije u sklopu četvrtog nogometnog Arena Kupa. Na otvaranju turnira Lokosi su pobijedili 3:1. Inače, Lokosi su jedina momčad koja je nastuplila na sva dosadašnja četiri izdanja turnira.

Lokosi su poveli u 22. minuti. Nakon izvedenog kornera i akcije Majera i Kneževića, Denis Kolinger je poentirao za vodstvo Lokosa. U 33. minuti Ivan Krstanović povećava vodstvo. S rezultatom 2:0 smo ispratili prvo poluvrijeme. Cibalia je smanjila rezultat u 63. minuti, no svega dvije minute kasnije Nikola Krajinović povećava vodstvo 3:1 za Lokomotivu.

Lokomotiva - Cibalia 3:1

22' 1:0 strijelac Denis Kolinger
33' 2:0 strijelac Ivan Krstanović
63' 2:1 strijelac za Cibaliju Križanović
65' 3:1 strijelac Nikola Krajinović

početna postava: Šemper, Musa, Ivanušec, Radonjić, Majer, Barić, Kolinger, Šunjić, Majstorović, Krstanović, Knežević
klupa: Hendija, Datković, Antunović, Valentić, Chago, Kastrati, Jakić, Burić, Oluić, Krajinović, Havojić