Arena Kup u Medulinu: Lokomotiva - Teplice 2:1

Lokomotiva je u teškim vremenskim uvjetima zbog velike količine kiše pobijedila češke Teplice rezultatom 2:1. Svoj prvijenac za Lokose zabio je Endri Cekici, a nakon duge pauze vratio nam se Marko Kolar koji je odmah i postigao pogodak te pokazao da nije izgubio golgeterski instikt.
Dolje napisana početna postava odigrala je prvo poluvrijeme, a zatim su u drugom poluvremenu svi igrači s klupe ušli u igru.

Od 15:00 sati odigrava se prva utakmicu Arena Kupa u Medulinu protiv češkog FK Teplica.

FK Teplice u dosadašnjih 16 odigranih kola u češkoj ligi drže 12. poziciju, od ukupno šesnaest momčadi s osvojenih 18. bodova.

Narednu utakmicu Arena Kupa Lokosi igraju u nedjelju, 17.1.2016. protiv austrijskog SV Horna koji je umjesto slovenskog NK Zavrča u skupini.

NK LOKOMOTIVA - FK TEPLICE 2:1

15' 0:1 - strijelac Vanaček
57' 1:1 - strijelac Cekici
69' 2:1 - strijelac Aralica

Lokomotiva: Filipović, Barišić, Petrović, Fiolić, Ivanušec, Perić, Prenga, Doležal, Karačić, Capan, Babić
klupa: Mikulić, Bartolec, Mrčela, Rodin, Bručić, Janjiš, Cekici, Mišić, Aralica, Kolar, Šušnjić

Teplice: Chudy, Ljevaković, Luftner, Vachoušek, Kukec, Hora, Dresler, Jafabek, Vaneček, Krob, Nivaldo
klupa: Piachy, Breite, Dimitrovski, Fillo, Taborski, Kapolongo, Gregan, Vondrašek, Novotny, Matula, Hošek, Kodeš