Dinamo Bukurešt - Lokomotiva 0:2

Lokomotivini juniori, pod vodstvom Jerka Leke, u sklopu UEFA Youth lige odigrali su u gostima prvi susret dvomeča s prvakom Rumunjske, Dinamom iz Bukurešta i ostvarili vrijednu pobjedu! Obje momčadi ušle su u utakmicu visokim presingom na sredini terena, te nakon početnog odmjeravanja snaga Lokosi su preuzeli dominaciju i posjed lopte.

Lokosi su poveli u 26. minuti golom Kastratija.Majcenić je poslao sjajnu loptu koju je Kastrati primio na centru, vukao loptu sa stoperom na leđima, pretrčao braniča, zaobišao golmana i hladnokrvno poentirao za vodstvo. U drugom poluvremenu Dunić iz kaznenog udarca povećava vodstvo na 0:2 za Lokomotivu.

6' Dunić uputio prvi udarac na utakmici, golman Dinama brani
10' Kastrati primio loptu na centru te se sjurio do sredine terena, pri pokušaju udarca stoperi domaćina bili su pravovremeni.
11' Dunić uputio udarac s 35 metara, no pored gola.
14' Domači uputili prvi udarac u okvir gola s 20ak metara, no vratar Vasilj s lakoćom brani.
18' Najbolja prigoda na utakmici! Napadač domaćina uputio je sjajan udarac u lijevi kut s 16 metara, Vasilj sjajno brani!
22' slobodan udarac za Dinamo s 25 metara. lopta je preletjela živi zid i prošla tik do stative u aut!
26' pokušaj ubačaja domaćina završava u bloku, prvi korner za domaćine
26' GOL! 0:1 ZA LOKOMOTIVU! Kastrati strijelac! Majcenić poslao sjajnu loptu koju je Kastrati primio na centru, vukao loptu sa stoperom na leđima, pretrčao braniča, zaobišao golmana i hladnokrvno poentirao za vodstvo Lokosa!
34' Kastrati puca s 20 metara, no lopta odlazi visoko preko gola
36' domaćini uputili udarac, Vasilj spremno obranio
39' novi korner za domaćina, no Lokosi se uspješno brane
Kraj prvog poluvremena, odlazimo na odmorimo s vodstvom 0:1
48' Majceniću se ukazuje liječnička pomoć nakon što je gurnut s leđa, na sreću, nastavlja igru.
50' slobodan udarac za Lokose nakon prekršaja na Kastratiju koji je prošao dvojicu po lijevoj strani, no treći domaći igrač načinio je prekršaj za koji je i kažnjen žutim kartonom
51' pena za Lokomotivu! u izvođenju slobodnog udarca igrač Dinama u živom zidu igrao je rukom!
52' GOL! 0:2 za Lokose! Dunić iz kaznenog udarca povećava vodstvo!
55' Domaćin uputio opasan udarac no lopta odlazi pored gola! Najbolja prilika domaćina u susretu
56' nezgodan duel Rufatija i domaćina, no obojica nastavljaju igru nakon uzakane liječničke pomoći. Rufati je zbog starta dobio žuti karton
65' Krajinović čini prekršaj za slobodni udarac. Dinamo izveo visoku loptu koju je Vasilj uspio boksati
66' prva izmjena u momčadi Jerka Leke. Iz igre je izašao Skansi a ušao Vranjković
72' Krajinović probio desnu stranu te poslao loptu u sredinu, no domaćini se uspjeli obraniti
90' sjajan udarac uputio je Krajinović, no golman uspijeva obraniti

DINAMO BUKUREŠT - LOKOMOTIVA ZAGREB 0:2

26' 0:1 strijelac Kastrati
52' 0:2 strijelac Dunić (11m)