Eros Grezda izabran za najboljeg igrača 21. kola MAXtv Prve lige

Iznimno smo ponosni što je naš Eros Grezda na službenoj stranici Prve lige izabran za najboljeg igrača 21. kola u konkurenciji sa Soudanijem iz GNK Dinama i Bezjaka iz NK Rijeke.
Eros Grezda istaknuo se u redovima Lokomotive u pobjedi Lokosa nad Slaven Belupom. U Koprivnici je Grezda u 7. minuti pogodio gredu, zatim je atraktivno asistirao Franku Andrijaševiću u 37. minuti za prvi gostujući pogodak da bi i sam zatresao suparničku mrežu u 64. minuti kada povisuje rezultat na 0:2 za goste.

Eros Grezda završio je polusezonu u velikoj golgeterskoj formi, u posljednih pet utakmica zabio je pet golova, što nije prošlo neopaženo ni u Albaniji za koju Grezda ima nekoliko upisanih nastupa u U18 i U19 selekciji, gdje je na televizijskom kanalu Tribuna channelu napravljena reportaža i intervju s našim Erosom. Prilog možete pogledati na njihovom youtube kanalu ovdje