Inter - Lokomotiva 2:1

Iza nas je prva trećina prvenstva. Lokomotiva je nakon odigravanja sa svim klubovima lige i prvog ciklusa druga na tablici, sa šest pobjeda, remijem protiv Hajduka na Poljudu, te porazima od Osijeka i Dinama u gostima. Uz najefikasniji napad lige sa čak 19 postignutih golova, te samo 7 primljena (od toga 2 kaznena udarca, upravo protiv DInama i Osijeka).

Pred gostovanje u Zaprešiću trener Tomić je izjavio:
"Biti će ovo neugodna utakmica! Inter je momčad slična našoj - zna igrati nogomet i teži igri. Respektiramo Inter, znamo da su znatno bolji nego to pokazuje tablica. Ali želimo nastaviti pozitivni niz te uoči prvenstvene stanke ostvariti još jedan dobar rezultat!"

U sklopu 10. kola i novog ciklusa lige, gostovali smo kod Intera iz Zaprešića. Lokosi su poveli u 14. minuti golom Kastratija na asistenciju Uzunija. No u 20. minuti Mamut iz slobodnog udarca izjednačuje. U drugom dijelu isti igrač postavlja konačnih 2:1.

INTER - LOKOMOTIVA 2:1

14' 0:1 Kastrati / 20' 1:1 Mamut / 64' 2:1 Mamut

Početna postava: Grbić, Hujber, Datković, Lecjaks, Radonjić, Ivanušec, Kolinger, Uzuni, Kastrati, Burić, Majstorović
Klupa: Hendija, Halilović, Drožđek. Babić, Jakić, Božič, Krstanović