Kadeti uspješni na U16 turniru u Italiji

Lokomotivini kadeti pod vodstvom trenera Balagovića, nalaze se na U-16 turniru u talijanskoj Novari, gdje nižu uspjeh za uspjehom.

U prvoj utakmici pobijedili su nakon izvođenja kaznenih udaraca čuveni talijanski klub Udinese,  u redovnom dijelu rezultat je bio 1:1, a pogodak za Lokose postigao je Silvio Goričan.

U drugoj utakmici Lokomotiva je odigrala 1:1 protiv Sassuola, također renomiranog talijanskog kluba, a strijelac za Lokose bio je Luka Viduka. Lokosi su se ovim rezultatom plasirali u polufinale.

U polufinalu su Lokosi odigrali susret protiv domaćina Novara. Nažalost, izgubili su 1:0 od domaćina primivši nespretni gol već na početku, u 1. minuti susreta.

Lokosi su utakmicu za treće mjesto odigrali protiv Verone, koja je bila uspješnija te pobijedila u susretu s rezultatom 0:3.