Lokomotiva - Gorica 3:0

U subotu od 15:00 sati Lokomotiva je odigrala pripremni susret sa slovenskim prvoligašem Goricom. Gorica je trenutno četvrta plasirana momčad u slovenskom prvenstvu s osvojenih 35 bodova i 11 bodova zaostaka za vodećom Olimpijom.

Već na početku utakmice Lokomotiva je preuzela inicijativu, što je došlo na naplatu u 15. minuti, kada je Cekici zabio glavom za vodstvo Lokosa nakon sjajnog ubačaja Grezde.

U nastavku su Lokosi imali još nekoliko prilika od kojih treba spomenuti krasan udarac Grezde s desne strane, no nažalost bez promjene rezultata, te odličan udarac Andrijaševića glavom nakon ubačaja Cekicija s lijeve strane terena, no rezultat je ostao ne promijenjen do kraja prvog dijela kada je Grezda sjajno probio lijevu stranu te ponovno asistirao, ovog puta Pamiću, koji je razornim udarcem poentirao za 2:0 za Lokose.

U drugom poluvremenu Lokomotiva je uspjela povisiti rezultat na konačnih 3:0 pogotkom Aralice u 88. minuti.

15' 1:0 Cekici
43' 2:0 Pamić
88' 3:0 Aralica

Zelenika se zagrijava pred utakmicu:

Igrači se zagrijavaju prije utakmice:

Lokomotiva:

postava prvog poluvremena: Zelenika, Bartolec, Barišić, Bručić, Ćorić, Grezda, Çekiçi, Andrijašević, Pamić, Leko, Capan
postava drugog poluvremena: Mikulić, Fiolić, Janjiš, Marič, Prenga, Mišić, Aralica, Doležal, Karačić, Šunjić, Rodin

Gorica: Sorčan, Celcer, Kotnik, Burgić, Osuji, Kavčić, Humar, Curk, Mevlja, Johnson, Nagode.
klupa: Štrukelj, Škarabot, Gregorić, Kapič, Arčon, Kolenc, Jogan, Nunič, Boben, Martinovič