Lokomotiva - Hajduk 1:3

Na otvaranju nove sezone Hrvatski telekom prve lige odigrali smo protiv Hajduka na stadionu Maksimir.

Kao što smo već pisali, utakmica se nije odigrala na Lokomotivinom stadionu Kranjčevićevoj, koji je Lokosima domaći stadion već tri sezone, zbog rekonstrukcije Kranjčevićeve ulice i nedovršenih građevinskih radova oko radova, na što Lokomotiva nije mogla utjecati.

U prvom dijelu gost je djelovao kao agresivnija i konkretnija momčad na terenu. Hajduk je zasluženo poveo u 44. minuti preko Ohandze. U drugom poluvremenu Lovro Majer je sjajno pucao slobodni udarac, te savršeno pronašao Frana Karačića koji glavom postiže zgoditak za izjednačenje. U 54. minuti Ante Erceg postavlja ponovno vodstvo Hajduka, a kapetan NIžić u 87. minuti postavlja konačnih 1:3.

44' 0:1 strijelac Ohandza
46' 1:1 strijelac Fran Karačić
54' 1:2 strijelac Erceg
86' 1:3 strijelac Nižić

Lokomotiva: Radelić Žarkov, Musa, Datković, Ivanušec (70' Capan), Majer, Kolinger (83' Babić), Kolar, Doležal (60' Antunović), Karačić, Šunjić, Majstorović
klupa: Filipović, Antunović, Soldo, Babić, Hujber, Jakić, Capan