Lokomotiva - Inter 4:0

U subotu smo otvorili novu sezonu Hrvatski telekom Prve lige protiv Intera iz Zaprešića! Zbog trajanja radova na izmjeni travnjaka na našem stadionu u Kranjčevićevoj, bili smo primorani ugostiti Zaprešićane na stadionu Maksimir.

Od samog početka utakmice Lokomotiva je preuzela inicijativu. Lokosi su od početka stvarali šanse, a već u desetoj minuti susreta postigla je prvi pogodak, a strijelac je bio Matko Babić.

Lokomotivina igra je djelovala zrelo i pametno, vršili su pritisak i stvarali šanse te u 24. minuti susreta preko Radonjića povećali vodstvo. U 35. minuti susreta Matko Babić, koji je danas inače napunio dvadeseti rođendan, postigao je svoj drugi pogodak na utakmici za veliko vodstvo od 3:0. Zadnji pogodak postigao je Ivan Krstanović u sudačkoj nadoknadi za konačnih 4:0 i visoku pobjedu Lokosa na otvaranju prvenstva.

LOKOMOTIVA - INTER 4:0

10' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Matko Babić
24' 2:0 za Lokomotivu, strijelac Dejan Radonjić
35' 3:0 za Lokomotivu, strijelac ivan Krstanović
90+2 4:0 za Lokomotivu, strijelac Ivan Krstanović

Početna postava: Grbić, Musa, Datković, Radonjić, Ivanušec, Đurasek, Babić, Kolinger, Kastrati, Karačić, Majstorović
klupa: Hendija, Hujber, Krajinović, Jakić, Božić, Burić, Krstanović