Lokomotiva - Olimpija 3:1

Lokomotiva je iskoristila reprezentativnu stanku za odigravanje prijateljske utakmice s vodećom momčadi slovenskog prvenstva, ljubljanskom Olimpijom.

Lokomotiva ukupno pobijedila rezultatom 3:1. Lokosi su poveli već u 3. minuti golom Majera s bijele točke, Majstorović je u 15. minuti poentirao glavom nakon ubačaja iz kornera za povećanje prednosti od 2:0. S tim rezultatom ispratili smo prvo poluvrijeme da bi u drugom poluvremenu vidjeli još jedan pogodak Majera. Za Olimpiju je počasni zgoditak postigao Benko.

Lokomotiva je igrala u miješanom sastavu, u kadru nije bilo Marića i Filipovića koji su s mladom U21 reprezentacijom Hrvatske, također nije bilo Erosa Grezde i Rrahmanija, koji su sa svojim nacionalnim A reprezentacijama Kosova, odnosno Albanije, te bez nekolicine prvotimaca, poput Ćorića, Bočkaja i Karačića.

Potpuno zaslužena visoka pobjeda Lokosa uz vrlo atraktivnu i brzu kombinatornu igru.

Naredni vikend nastavlja se Prva HNL, a Lokosima u Kranjčevićevu stiže Istra.