Lokomotiva - Rijeka 1:2

U 13. kolu u Kranjčevićevoj Lokomotiva je upisala poraz od Rijeke rezultatom 1:2. Lokomotiva je povela u 23. minuti golom Dine Perića i s vodstvom Lokosa ispratili smo prvo poluvrijeme. Početkom drugog dijela, u 49. minuti, bivši Lokos Mate Maleš pogotkom je izjednačio rezultat da bi preko Leškovića u 71. minuti Rijeka preokrenula rezultat.

LOKOMOTIVA - RIJEKA 1:2

23' 1:0 Dino Perić
49' 1:1 Mate Maleš
71' 1:2 Marko Lešković

Prije početka utakmice je predsjednik NK Lokomotive, gospodin Tin Dolički, predao Karlu Bručiću prigodni poklon, uokvireni Bručićev dres s brojem 100 povodom njegove stote utakmice u Prvoj HNL u dresu Lokomotive.

Valja spomenuti kako se ovo 13. kolo obilježavao akcijski tjedan protiv diskriminacije i rasizma u nogometu, u organizaciji udruge FARE, te su tim povodom igrači obje momčadi, zajedno sa mališanima koji su ih ispratili na teren, pokazali prigodni plakat u borbi protiv diskriminacije i rasizma u nogometu.

Lokomotiva: Zelenika, Bartolec (74' Prenga), Barišić, Mrčela, Marić (59' Puljić), Bručić, Fiolić, Perić, Doležal (78' Ćorić), Leko, Pamić
klupa: Radelić Žarkov, Puljić, Ćorić, Prenga Gržan

Rijeka: Vargić, Ristovski, Tomasov, Zuta, Bezjak, Lešković, Močinić, Samardžić, Maleš, Radošević, Jugović
klupa: Prskalo, Balaj, Sharbini,Mitrović, Vizinger, Vešović, Moises