Lokomotiva - RoPS Rovaniemi 3:0

Povijesna pobjeda Lokomotive! Lokomotiva je uvjerljivo slavila s rezultatom 3:0 i tako se plasirala u 3. pretkolo Europske lige, što je najveći europski uspjeh kluba s Kajzerice!

Od početka susreta Lokomotiva je pokazala kako je bolja i kvalitetnija momčad. Uz nekoliko udaraca na gol finaca, valja izdvojiti 22. minutu kada je u kaznenom prostoru napravljen prekršaj nad Grezdi, No nažalost Herdi Prenga nije uspio dovesti Lokomotivu u prednost. Herdi je pucao u lijevu stranu, golman je uspio obraniti udarac. Vrijedi napomenuti kako su Lokosi od 34. minute Lokosi su na terenu s igračem više, nakon što je igrač gostiju napravio težak prekršaj nad Cekicijem.

LOKOMOTIVA - ROVANIEMI 3:0

44' 1:0 Ivan Fiolić
49' 2:0 Mirko Marić
83' 3:0 Mirko Marić

Lokomotiva: Filipović, Bartolec, Rožman, Prenga, Perić, Capan, Ćorić, Grezda, Cekici, Fiolić, Marić
klupa: Mikulić, Karačić, Begonja, Majer, Antunović, Šunjić, Bočkaj