Lokomotiva - Segesta 0:0

Lokomotiva je nakon subotnjeg ogleda s Interom iz Zaprešića (ukupan rezultat 1:1), u srijedu odigrala novu pripremnu utakmicu protiv HNK Segeste iz Siska.

HNK Segesta igra 2. Hrvatsku nogometnu ligu, trenutno se nalazi na 10. poziciji s omjerom od četiri pobjede, jednog remija te pet poraza. Ovo je Lokomotivi predzadnja utakmica u sklopu zimskih priprema - u subotu protiv slovenske ND Gorice je zadnji ispit pred teško gostovanje na Rujevici u nastavku MAXtv Prve HNL.

Utakmica je odigrana u visokom tempu, uz niz atraktivnih akcija i poteza igrača Lokosa, no utakmica je završila bez pogodaka.

LOKOMOTIVA - SEGESTA 0:0

Što se tiče početnih sastava, trener Ćuk je nastavio s praksom da jedno poluvrijeme igra jedna postava, a drugo poluvrijeme kompletno drugi sastav.

Sastav prvog poluvremena: Mikulić, Karačić, Prenga, Bručić, Barišić, Leko, Janjiš, Andrijašević, Grezda, Fiolić, Marić.

Sastav drugog poluvremena:Filipović, Bartolec, Capan, Rodin, Mišić, Šunjić, Ćorić, Pamić, Cekici, Doležal, Kolar.

Odmor su dobili Zelenika i Aralica, a  Perić i Mrčela su osjetili bolove na zadnjem treningu pa neće nastupiti iz predostrožnosti.