Lokosi na humanitarnoj akciji darivali ruže za Dan žena

Nogometaši poznati kao ljubitelji žena na zanimljiv način su obilježili  „Dan žena“.

Naši Lokosi Jerko Leko,Eros Grezda,Karlo Bartolec,Luka Capan,Oliver Zelenika predvođeni direktoricom marketinga Anteom Kodzoman  podržali su  humanitarnu akciju  Murad centra u hotelu Sheraton  te iznenadili brojne uzvanice i poznate dame buketima ruža: Milu Elegović,Ivanu Roščić,Nadu Abrus .Ivanu Delač Đolo,Danijelu Dvornik,Ivanu Bilandziju Billy,Snježanu Mehun i druge.Modni dvojac Elfs,modni dizajner Ivica Skoko te operni pjevač Ronald Braus sa zadovoljstvom su prihvatili poziv da podrže humanitarnu akciju Murad centar koji donira dio sredstava od prodaje kozmetike za udrugu „Sve za nju“- za psihološku pomoć ženama oboljelim od tumora i njihovim obiteljima.

NK Lokomotiva i dalje podržava humanitarnu akciju udruge "Sve za nju", te se uključila u njihovu kampanju protiv raka dojke.  Na organiziranom eventu u suradnji sa Murad proizodima, nakon prezentacije i programa, na opće veselje prisutnih dama, naši Lokosi su pripadnicama lijepšeg spola darivali ruže.