Mario Tokić novi je pomoćni trener NK Lokomotive

Stručni stožer Sretena Ćuka dobio je novog člana. Kao pomoćni trener na Kajzericu je stigao Mario Tokić. Proslavljeni nogometaš s bogatom karijerom, s ostvarena 33 nastupa za naše Vatrene, u karijeri je igrao u Rijeci, Dinamu, Grazeru, Austriji Beč, Rapidu i Zagrebu, nakon igračke etape gradi i trenersku karijeru.

Mario Tokić po dolasku je izjavio: "Godinu i pol sam bio pomoćni trener Ćuku u Dinamu B. Imali smo jako dobru suradnju. to je bila moja prva stanica u trenerskoj karijeri. Našli smo se što se tiče nogometne filozofije i mogu reći kako je Sreten Ćuk jedan od najboljih trenera s kojima sam surađivao i tokom svoje nogometne karijere, a trenirala su me mnoga poznata imena. Idealan je šef za početak moje trenerske karijere i sretan sam što sam ponovno u njegovom stožeru. Vidim da je Lokomotiva sjajno uređen klub, ovo smatram iskorakom u svojoj trenerskoj karijeri, te se nadam se da ću svojim radom pridonijeti boljitku Lokomotive."