Petar Mišić više nije član Lokomotive

Petar Mišić više nije član Lokomotive.

Mišić je debitirao za Lokose 13.7.2013., u 1. kolu sezone 2013./2014. protiv Hrvatskog Dragovoljca.

Zanimljivo, Mišić je jedini igrač Lokomotive koji je skupio svih 6 (od šest) nastupa u europskim kvalifikacijama, i to sa respektabilnom statistikom – dva gola i dvije asistencije. (Dynamo Minsk, Airbus, PAOK).

Za Lokose je ukupno skupio 57 nastupa, te bio redovni reprezentativac u U-19 i U-21 uzrastima mladih reprezentacija.

Prošlogodišnju proljetnu polusezonu (2014./2015.)  proveo je na posudbi u Slaven Belupu, gdje ga je vodio Ante Čačić koji mu je ukazao povjerenje vrativši ga u Lokose u kojima je postao jedan od krucijalnih igrača, no već u 5. kolu ove sezone zadobio je težu ozlijedu, te je zbog operacije metatarzalne kosti izbivao cijelu polusezonu.

Petar je oličenje pravog mladog sportaša, požrtvovan, skroman i apsolutno posvećen nogometu, te vjerujemo da će se zbog svojih ljudskih i nogometnih kvaliteta brzo snaći u novoj sredini.

Petre želimo ti sve najbolje u nastavku karijere!