Prekinuta utakmica protiv Slaven Belupa

Lokomotiva i Slaven Belupo otvorili su posljednje kolo jesenske polusezone, no utakmica nije odigrana do kraja.

Na kraju prvog dijela odlučilo se kako uvjeti za igru nisu regularni i dostatni odigravanju utakmice po Propozicijama nogometnih pravila igre. Nastavak utakmice, odnosno drugo poluvrijeme odigrati će se u ponedjeljak 18.12.2017. u 14:00 sati

Po iznimno skliskom terenu na rubu regularnosti uvjeta, utakmica je do kraja prvog dijela ipak odigrana. Valja napomenuti kako su uvjeti na terenu zaista onemogućili normalan protok lopte, te smo tako ovo poluvrijrme bili zakinuti za lijepu i atraktivnu "pass" igru, kakvu njeguje momčad Lokomotive.

Vrijedi spomenuti 27. minutu kada je mladi Oluić visoku loptu blokirao na gol crti i tako spasio gol Slavena. U 34. minuti Datkovic je nakon visokog ubačaja glavom pokušao matirati gostujućeg vratara, međutim pri udarci se sudario glavom s braničom Slavena, te je zbog puknute arkade morao napustiti igru, a umjesto njega je ušao Barić.

Početna postava: Šemper, Datković, Ivanušec, Soldo , Kolnger, Burić, Oluić, Krajinović, Šunjić, Capan Krstanović
klupa: Hendija, Antunović, Valentić, Barić, Hujber, Brezina, Jakić