Prva četvrtina prvenstva je iza nas, pogledajte učinak Lokosa

Lokomotiva se nakon odigrane prve četvrtine nalazi na sredini tablice, zauzima petu poziciju s deset osvojenih bodova. Čak devet igrača igrača Lokomotive upisalo se u listu strijelaca, predvodi Mirko Marić s 3 gola, slijede ga Kolar, Doležal, Fiolić i Šovšić s dva postignuta pogotka, a s jednim upisanim pogotkom na listi su i Mrčela, Andrijašević, Bručić i Ćorić.

Što se tiče asistencija u ligi, naš Petar Mišić zajedno s Tomasovom iz Rijeke se nalazi na prvoj poziciji s četiri upisane asistencije, no vrijedi spomenuti kako je Mišić zbog ozlijede propustio četiri zadnje prvenstvene utakmice.

Najveća pobjeda Lokosa je bila u drugom kolu protiv Istre 1961 s rezultatom 6:1, što je ove sezone i najveća pobjeda u Ligi, a najveći poraz upisan je u 9. kolu protiv Dinama.

Drugu četvrtinu lige odnosno 10. kolo Lokosi nastavljaju u nedjelju kada u Kranjčevićevu stiže RNK Split.