Stiže Rijeka u Kranjčevićevu!

Aktualni prvak HNK Rijeka stiže nam u Kranjčevićevu! Nakon što smo u prvoj utakmici na Rujevici izgubili bodove u zadnjim sekundama utakmice, ove nedjelje imamo novi sraz s Rijekom!

U 6. kolu Lokosi su poveli u 16. minuti golom Majera te držali taj rezultat sve do zadnjih desetak minuta na utakmici.  U 81. minuti Bradarić je izjednačio rezultat. U 84. minuti susreta Rijeka je imala kazneni udarac koji nije realizirala no u doslovno zadnjim sekundama utakmice, u 94. minuti Rijeka je golom Mateija preokrenula vodstvo Lokosa

Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 5.11.2017. s početkom u 15:00 sati. Cijena ulaznice za zapadnu tribinu iznosi 60 kuna, dok je cijena za gostujuću istočnu tribinu 40 kuna. Blagajne stadiona otvaraju se na dan utakmica dva sata prije početka susreta, u 13:00 sati.