NK LOKOMOTIVA ZAGREB
 

Vijesti

Treći međunarodni kadetski turnir Mijo Etlinger - pobjednik Honved Budapest!

Završen je treći po redu memorijalni međunarodni kadetski turnir Mijo Etlinger! Pobjednik turnira mađarski je Honved iz Budimpešte, koji je ušao u finale ostvarivši sve tri pobjede u skupini u finalu  pobijedio talijanski Sassuolo s ukupnim rezultatom 8:7, nakon što je regularno vrijeme utakmice završilo bez pogodaka.

U borbi za treće mjesto, koje su odigrali Legija iz Varšave i Bologna, uspješnija je bila Bologna,također u raspucavanju jedanesteraca

Najboljim igračem turnira proglašen igrač Sassuola Ricardo Notari, najbolji strijelac turnira s četiri ostvarena gola je igrač Legije iz Varšava Victor Preuss, dok je nagradu za najboljeg vratara turnira proglašen vratar Honveda Martin Schritt koji je u finalu majstorski obranio čak tri jedanaesterca.

 

Momčadi na turniru bile su podijeljene u dvije skupine, u prvoj skupini su bile Lokomotiva, Sassuolo (italija), Legia Varšava (Poljska), Citadella (Italija)

U drugoj skupini nalazili su se Žilina (Slovačka), Bologna (Italija), Honved Budapest (Mađarska), i Selekcija ZNS-a (zagrebački nogometni savez).

Turnir se održavao od četvrtka, 18.8.2016. do nedjelje, 21.8.2016. na prostoru NK Lokomotive, na zagrebačkoj Kajzerici, na adresi Radoslava Cimermana 3.

GROUP A

 

GROUP B

 

NK Lokomotiva Zagreb

Bologna FC

U.S. Sassuolo

MŠK Žilina

Legia Warsaw

Budapest Honved FC

A.S. Cittadella

ZFA

 

FIXTURES

Thursday – 18 August 2016

GROUP

TIME

MATCH

GROUP B

9.00

MŠK Žilina – Budapest Honved FC    0:3

(Artificial Turf)

GROUP A

10.30

NK Lokomotiva Zagreb – A.S. Cittadella   1:0

(Artificial Turf)

GROUP A

9.00

Legia Warsaw – U.S. Sassuolo   0:0

(Natural Turf)

GROUP B

10.30

Bologna FC – ZFA   1:0

(Natural Turf)

 

Friday – 19 August 2016

GROUP

TIME

MATCH

GROUP A

9.00

NK Lokomotiva Zagreb – Legia Warsaw    0:1

(Artificial Turf)

GROUP B

10.30

Bologna FC – MŠK Žilina    2:0

(Artificial Turf)

GROUP B

18.00

ZFA – Budapest Honved FC    1:3

(Artificial Turf)

GROUP A

19.30

A.S. Cittadella – U.S. Sassuolo   1:2

(Artificial Turf)

 

Saturday – 20 August 2016

GROUP

TIME

MATCH

GROUP B

9.00

ZFA – MŠK Žilina   2:1

(Artificial Turf)

GROUP A

10.30

A.S. Cittadella – Legia Warsaw   0:3

(Artificial Turf)

GROUP B

18.00

Budapest Honved FC – Bologna FC   2:1

(Artificial Turf)

GROUP A

19.30

NK Lokomotiva Zagreb – U.S. Sassuolo   1:4

(Artificial Turf)

 

 

Sunday – 21 August 2016

 

TIME

MATCH

 

9.30

3rd  PLACE PLAY-OFF: Legia Varšava – Bologna  3:5 (1:1 r.t.)

(Artificial Turf)

 

11.00

FINALS: 1st Honved Budapest - U.S. Sasssuolo   8:7 (0:0)

(Artificial Turf)

Generalni sponzor: