Trener Mario Tokić: Zadovoljan sam trkom i zalaganjem igrača

Lokosi su u prvoj pripremnoj utakmici u Medulinu, u sklopu Arena Kupa pobijedili slovenskog prvoligaša Koper rezultatom 2:0 golovima Majstorovića i Grezde. Trener Tokić je nakon utakmice podijelio s nama svoje dojmove:

"Bili smo bolji u svim segmentima igre, kako po šansama tako i u posjedu lopte i kornerima.
Jako sam zadovoljan trkom i zalaganjem igrača. Sve to bilo je iznimno dobro s obzirom da smo posljednjih nekoliko dana žestoko trenirali. Rezultat nije bio u prvom planu, premda je i on dobar.

Kako smo zadovoljni s prinovama? Mihaljević se danas priključio i odigrao je dobrih 30 minuta. Krajinović iz omladinske škole, koji je '99. godište, igrao je 25 minuta i pokazao raskoš talenta. Podunavac je vrlo zanimljiv igrač, odlično se kreće. Igra krilnog napadača. Bio je među boljima. Kluk i Valentić su također zadovoljili.
Lovrić danas nije igrao jer već nekoliko tjedana vuče ozljedu. Tek jučer je imao čvrste treninge, no mislim da će do kraja tjedna biti spreman. Osim njega nisu igrali ni Oluić ni Doležal također zbog ozljeda."