Trener Tokić nakon visoke pobjede: Posebno mi je drago zbog tri strijelca!

Nakon visoke pobjede protiv Intera iz Zaprešića od 3:0, trener Lokomotive Mario Tokić nakon utakmici je na konferenciji za medije komentirao:

"Moramo biti zadovoljni pobjedom. Od početka smo se postavili sa gardom da želimo pobijediti u utakmicu. Trebali smo već u prvom poluvremenu zabiti i olakšati sami sebi situaciju. Kasnije je Inter imao svojih pet minuta prilika, pa zatim mi svojih 5 minuta, no ulaskom Radonjića dobili smo dubinu i dimenziju više. Kada imate igrača tipa Radonjića sve je lakše. Posebno mi je drago zbog sva tri strijelca na ovoj utakmici. Radonjić je postigao gol i asistenciju nakon dugog povratka, drago mi je također posebno zbog Ivanušeca te zbog prvijenca juniora Luke Hujbera!