VELIKA POBJEDA U GRADSKOM DERBIJU! Dinamo - Lokomotiva 1:4

U sklopu 25. kola gostovali smo na stadionu Maksimir kod GNK Dinamai ostvarili veliku pobjedu!

Lokomotiva je odigrala fenomenalno defenzivno zrelu i ofenzivno atraktivnu utakmicu te je apsolutno zasluženo pobijedila! Velika utakmica za velika tri boda Lokomotive!

U 8. minuti Kastrati se sjurio terenom, branič Dinama napravio je prekršaj i sudac je dosudio kazneni udarac! Lovro Majer bio je skoncentriran te je precizno pogodio s bijele točke za vodstvo Lokomotive!
U 25. minuti domaćin je izjednačio golom Dani Olma.
U 44. minuti Kastrati je dobio dubinsku loptu, pretrčao je obranu, nadmudrio golmana i postigao pogodak za novo vodstvo Lokomotive! S rezultatom 1:2 za Lokose smo ispratili prvo poluvrijeme.
U 59. minuti, nakon što su Lokosi izveli korner, učinjen je prekršaj na Majstoroviću u kaznenom prostoru te je dosuđen kazneni udarac, koji je Lovro Majer egzekutorski izveo i povećao prednost Lokosa na 1:3! U 67. minuti sijevnula je brza kontra Lokosa, Kastrati se sjurnuo i postigao svoj drugi pogodak na susretu za veliku prednost od 1:4!

DINAMO - LOKOMOTIVA 1:4

9' 0:1  strijelac Lovro Majer
25' 1:1 strijelac Dani Olmo
44' 1:2 strijelac Lirim Kastrati
60' 1:3 strijelac Lovro Majer
67' 1:4 strijelac Lirim Kastrati

Početna postava: Šemper, Karačić, Datković, Majstorović, Barić, Chago, Knežević, Majer, Ivanušec, Kastrati, Radonjić
klupa: Hendija, Babić, Havojić, Kolinger, Burić, Oluić, Krajinović