
Prva momčad Lokomotive odigrala je u srijedu prvu pripremnu utakmicu protiv U19 reprezentacije Hrvatske. Momčad trenera Jelavića istrčala je u mješovitom sastavu, a glavni cilj bio je dati minutažu svim igračima na početku priprema i aktivirati mlade nade.
U mladoj momčadi Hrvatske trenutno nastupaju naši prvotimci i mladi igrači Matija Subotić, Pavle Smiljanić, Maroje Kostopeč, Petar Zvonimir Kostelac i Dino Godec koji su dobili poziv izbornika za pripreme i nadolazeće natjecanje.
Mlada hrvatska U-19 reprezentacija igrat će na Europskom prvenstvu u skupini B u društvu Srbije, Italije i Ukrajine. U skupini A igrat će domaćin Wales, Danska, Njemačka i Španjolska.
Hvala Hrvatskom nogometnom savezu na odličnom testu i sretno U-19 reprezentativcima na Euru!
Foto: Igor Šoban/Pixsell









