3. kolo: Slaven Belupo - Lokomotiva 2:2

Na gostovanju u Koprivnici Lokosi su poveli golom Marića u 3. minuti. Farmaceuti su izjednačili u 48. golom Križmana, no Fiolić je doveo ponovno Lokose u vodstvo, da bi domaćini u 88. minuti preko Savića postavili konačnih 2:2

SLAVEN BELUPO - LOKOMOTIVA 2:2

3' 0:1 strijelac Mirko Marić
48' 1:1 strijelac Sandi Križman
55' 1:2 strijelac Ivan Fiolić
88' 2:2 strijelac Savić

52' Doležal < >Fiolić
68' Marić < > Kolar
81' Šovšić < > Begonja

Gostovanje u Koprivnici u sklopu trećeg kola započelo je ranim golom Lokomotive. Mirko Marić je već u trećoj minuti doveo Lokose u vodstvo. Šovšić je zapucao na vrata, golman obranio a odbijena lopta došla pred Marića koji je majstorski poentirao.
Do kraja poluvremena Lokomotiva je bila bolja momčad na terenu te imala nekoliko sasvim lijepih prilika, no ispratili smo prvo poluvrijeme bez daljnjih pogodaka.
Početkom drugog poluvremena, u 48. minuti, Slaven Belupo je uspio izjednačiti preko Sandija Križmana, no svega nekoliko minuta kasnije, u 55. minuti, Lokosi su ponovno došli u vodstvo nakon lijepog pogotka glavom Ivana Fiolića, koji je sjajno poentirao na Mišićevu asistenciju nakon dvije minute provedene u igri.

U 88. minuti domaćini su izjednačili preko Savića i postavili konačni rezultat 2:2.