Hajduk - Lokomotiva 1 : 2

U utakmici 27. kola odigrali smo gostujuću utakmicu protiv Hajduka, te smo osvojili velika tri boda.

U 15. minuti prva velika prilika za Lokose, Mersinaj je pogodio gredu nakon ubačaja Leovca.

Domaći igrač je zbog faula na Leovcu u 23. minuti zaradio drugi žuti karton i tako smo do kraja utakmice igrali s igračem više.

Na početku drugog dijela iz igre je izašao Art Smakaj, a zamijenio ga je Feta Fetai.

U 26. minuti dolazimo do vodstva, Goričan je iz kornera ubacio, a Mudražija glavom posprema loptu u mrežu.

U 54. minuti naš sjajni Nikola Čavlina brani jedanaesterac Livaji.

Par minuta kasnije u 60. minuti nakon sjajnog proigravanja Bartoleca, još jednom Robert Mudražija povisuje rezultat na 0 : 2.

U 71. minuti Čavlina još jednom sjajnom intervencijom brani stopostotnu šansu Livaje.

Silvijo Čabraja u 80. minuti u igru ubacuje Lirima Kastratija umjesto Silvia Goričana.

Marin Šotiček je u 86. minuti imao priliku zabiti za 3:0, ali domaćivratar mu je sjajno obranio.

Duboko u sudačkoj nadoknadi domaćini smanjuju rezultat na 1 : 2 preko Marka Livaje.

HAJDUK – LOKOMOTIVA

26' 0 : 1 strijelac Mudražija

60' 0 : 2 strijelac Mudražija

90' 1 : 2 strijelac Livaja