NK LOKOMOTIVA ZAGREB
 

Vijesti

Etlinger tournament 2018 - teams and players

Hrvatska U15 reprezentacija

1. Ivan Kovač (Zagreb)
2. Andrea Parezanović (Istra 1961)
3. Mijo Jakovljević (Zürich)
4. Karlo Lalić (Kapfenberger SV 1919)
5. Marco Ćurić (Zürich)
6. Marko Milošević (Osijek)
7. Leon Adamić (Zagreb)
8. Fran Žilinski (Zagreb)
9. Mateo Plehan (Inter Zaprešić)
10. Toma Sabo (Varaždin)
11. Tin Kuprešak (Osijek)
12. Viktor Lovrić (Slaven Belupo)
13. Mauro Perković (Istra 1961)
14. Emanuel Mađarić (Slaven Belupo)
15. Marijan Fotak (Varaždin)
16. Davor Telebar (Varaždin)
17. Noel Bilić (Istra 1961) 
18. Ivan Laća (Šibenik).

 Mladen Ivančić - Izbornik
Sreten Ćuk - glavni instruktor 
Dragan Meić - trener
Đoni Tafra - ​  trener vratara
Josip Štivičić - ​ liječnik 
Antun Benko - ​ fizioterapeut 
Josip Tomaško - ​ tajnik 
Josip Hećimović. - ekonom

 

FC Maccabi Haifa

1. Netanel Bogdan Kantor
2. Tomer Zarfati
3. David Harush
4. Jolian Shalloufy
5. Nehoray Bura 
6. Guy Levi 
7. Nehoray Yifrah
8. Itamar Guri
9. Sapir Razon
10. Yuval Sasson
11. Mohammad Amer
12. Saleh Hamud
13. Liav Michael Salkind
14. Tavor Hoter 
15. Shalev Trost 
16. Tamir Azy 
17. Eden Otachi
18. Raziel Raz Ouaknine 

Yaniv Cohen - direktor škole nogometa
Gustavo Boccoli - Performance Manager
Yossi Ganah - trener
Avi Abukarat - pomoćni trener

 

NK ŠIROKI BRIJEG

1. Ivan Barišić
2. David Crnjac
3. Silvijo Čamber
4. Franjo Baketarić
5. Zvonimir Kilić
6. Petar Šetka
7. Tomislav Krstanović
8. Josip Planinić
9. Mate Juričić
10. Ivan Budimir
11. Leo Granić
12. Pavle Bonić
13. Jakov Vasilj
14. Dominik Čeko
15. Mijo Petric
16. Luka Grbešić
17. Frano Gugić
18. Filip Češkić

Dalibor Kožul - Trener
Antonio Karačić - Pomoćni trener
Mario Prskalo  - Fizioterapeut

 

U.C. SAMPDORIA

1. Alesso Davide
2. Berrettieri Mattia 
3. Calcagno Matteo
4. Campaner Lorenzo
5. Canovi Cristian
6. Chiarlone Lorenzo
7. Chiodi Alessio
8. Dolcini Louis
9. Fabbrucci Alessio
10. Migliardi Francesco
11. Mozzatti Niccolo
12. Paoletti Flavio
13. Pedicillio Leonardo
14. Piromalli Pierfrancesco
15. Ravera Pietro
16. Riccio Alessandro
17. Rossi Alberto
18. Sanguineti  Tomaso

Augusto Massimo - trener
Baudinelli Simone -  pomoćni trener
Di Barbaro Ernesto - trener vratara
Caccavale Nello - liječnik
Saracco Federico - fizioterapeut
Bie Clementi Franco - predstavnik kluba

 

Honvéd FC

1. Salka Olivér 
2. Zsigmond Rajmund 
3. Török Kevin 
4. Benczenleitner Barna 
5. Nyitrai Bence 
6. Czékus Ádám 
7. Kozma Bence 
8. Németh Dániel 
9. Nikitscher Gergő 
10. Boros Roland 
11. Benkő László 
12. Horváth Dániel 
13. Kárász Simon
14. Szabó Bence 
15. Varga Gergő 
16. Páll Zsombor 
17. Bartha Botond 
18. Kovács Viktor 

Isa Gábor - trener
Bogdánfi Márton - pomoćni trener
Vajda Barbara - maser
Csapkó Zoltán - predstavnik kluba
Trembulyák Zoltán - pomoćni trener


 

SPAL

1. Amore Jordan Pio
2. Basile Christian
3. Sottili Alessandro
4. De Gaetano Alessio
5. Diagne Badara
6. Rufino Davide
7. Cavallari Edoardo
8. Palladino Fabio
9. Forapani Marco
10. Assalve Luca
11. Mingozzi Alessandro
12. Pederzani Carlo Alberto
13. Pezzolato Michele
14. Pilotto Andrea
15. Roda Mattia
16. Salvemini Nicola
17. Stefano Alberto
18. Zannoni Mattia


Barella Matteo - trener
Crivellaro Massimo - pomoćni trener
Ayachi Mourad - trener vratara
Brunello Andrea - kondicijski trener
Bonafe Enrico - predstavnik kluba
Ludergnani Ruggero - direktor
 

 

GNK DINAMO

1. Mislav Zadro
2. Karlo Ivančin
3. Filip Brekalo
4. Tomislav Duvnjak
5. Viktor Kanižaj
6. Bartol Barišić
7. Ivan Šaranić
8. Marko Novak - Stanko
9. Martin Baturina
10. Žan Beskera
11. Dino Mizić
12. Jakov Borna Žaja
13. Dominik Braun
14. Ante Crnac
15. Luka Romac
16. Vinko Rozić
17. Bleond Rexepi
18. Julijan Evačić

Jozo Bandić - trener
Mario Ćorić - pomoćni trener
Matija Ivić - fizioterapeut
Tamara Despot - predstavnik kluba
 

 

NK LOKOMOTIVA

1. Dominik Vincelj
2. Filip Pobi
3. Toni Burek
4. Fran Vujnović
5. Alojzije Roko Krušlin
6. Roko Šimić
7. Luka Išlić
8. Lukas Kačavenda
9. Ivan Cvijanović
10. Patrik Vranješević
11. Marko Marić
12. Lovro Blagus
13. Art Smakaj
14. Karlo Špeljak
15. Marko Zagorac
16. Mark Karković
17. Roko Brajković
18. Luka Stojković

Željko Dacer - trener
Robert Etlinger - predstavnik kluba

Generalni sponzor: