Gostovanje u Zaprešiću: Inter - Lokomotiva 2:1

Između dvije utakmice europskih pretkola, Lokomotiva je gostovla kod Intera u Zaprešiću. Bivši igrač Lokomotive, Jakov Puljić, koji je ovaj prijelazni rok otišao u Zaprešić otvorio je utakmicu pogotkom za vodstvo domaćina. Iako smo do kraja poluvremena vidjeli nekoliko lijepih prilika i akcija Lokomotive za izjednačenje, prekrasan zgoditak za 1:1 vidjeli smo tek u 57. minuti kada Endri Cekici, prekrasno s 20 metara poentira za izjednačenje. No u 70. minuti Jakov Puljić ponovno dovodi Inter u vodstvo.

Ove sezone je Lokomotivi nakog slabijeg rezultata u Prvoj HNL slijedio europski trijumf, nadamo se da će tako biti i ovaj četvrtak kada gostujemo kod Genka u uzvratu doigravanja Europske lige.

Inter - Lokomotiva 2:1

8' 1:0 Jakov Puljić
57' 1:1 Endri Cekici
70' 2:1 Jakov Puljić

Lokomotiva:Zagorac, Bartolac, Rožman, Majer, Antunović, Ćorić, Cekici, Perić, Doležal, Capan, Majstorović
klupa: Filipović, Karačić, Marić, Fiolić, Grezda, Bočkaj, Ivanušec