Lokomotiva - Koper 2:0

Lokomotiva je u petak u popodnevnim satima stigla u svoju zimsku rezidenciju u Medulinu gdje će obaviti zimske pripreme. U subotu od 15:00 sati Lokomotiva je odigrala svoju prvu pripremnu utakmicu, u sklopu Arena Kupa u istarskom Medulinu protiv NK Kopra.

Prvo poluvrijeme bilo je bez golova, uz nekoliko prilika na obje strane, prvi pogodak postigao je Lokomotivin Ante Majstorović u 73. minuti. Da bi konačnih 2:0 postavio Eros Grezda.

LOKOMOTIVA - KOPER 2:0

73' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Majstorović
87' 2:0 za Lokomotivu, strijelac Eros Grezda

Početna postava: Filipović, Rožman, Podunavac, Antunović, Rrahmani, Ivanušec, Cekici, Stolnik, Sunjić, Capan, Bočkaj
klupa: Šemper, Valentić, Kluk, Marić, Majer, Kramer, Lovrić, Ćorić, Grezda, Mihaljević, Kolinger, Halilović, Doležal, Oluić, Krajinović, Majstorović