Mathias Chago vratio se u Lokomotivu!

Mathias Chago vratio se na Kajzericu!

Chago je u ljeto 2014. godine iz Lokomotive prešao u iranski Foolad iz kojeg se nakon tri godine vratio u klub s Kajzerice:

"Sretan sam što sam se vratio u Lokomotivu! Lokomotivu smatram svojim klubom, ovdje sam proveo prekrasno razdoblje uz divne ljude, u Lokomotivi sam se i definirao kao igrač i oporavio od zdravstvenih problema, te ostvario inozemni angažman. Zahvaljujem direktorima Šikiću i Gudasiću na svemu, zahvaljujem stručnom stožeru na čelu s trenerom Tokićem na povjerenju.

Ovim putem zahvaljujem i svima u mom bivšem iranskom klubu, FC Foolad. Proveo sam tri godine u Iranu gdje sam se odlično adaptirao u novoj kulturi i naučio iranski jezik.

Dati ću sve od sebe kako bih opravdao povjerenje. Imamo mladu momčad punu potencijala i talenta, nadam se da ću svojim iskstvom pomoći u ostvarivanju što boljih rezultata!"

Chago dobrodošao doma!