Priopćenje za javnost

U subotu, 30.4.2016. godine dogodio se nesretni slučaj u kojem je ozlijeđen član nogometne škole NK Lokomotive. Nemili događaj dogodio se u Medulinu, gdje se mlađe kategorije Lokomotive nalaze na tradicionalnom turniru u organizaciji Zagrebačkog nogometnog saveza.

Desetogodišnji član momčadi limača, Noa Majdek, zadobio je teške ozlijede zadobivene padom sa drugog kata hotelskog balkona.

Predsjednik kluba, Tin Dolički: "Uprava NK Lokomotive, kao i cjelokupni klub maksimalno će se angažirati kako bi u ovoj teškoj situaciji pomogli ozlijeđenom Noi i njegovoj obitelji. Upravi, stručnom stožeru, djelatnicima kluba te igračima svih kategorija Noa je u srcima i molitvama. Molitvama u kojima mu želimo brz oporavak".