Aliyu Ibrahim odlazi u američki MLS

Lokomotiva je ostvarila transfer Aliyua u američku MLS ligu, u klub Dynamo Houston.

Aliyu Ibrahim, nadimkom Aliyu Bravo, došao je na Kajzericu u siječnju 2020. godine. Nakon odigrane polusezone za juniorsku momčad, odmah je priključen seniorskoj momčadi.

Aliyu se od samog početka sjajno aklimatizirao u Zagrebu, svojim vedrim karakterom i vječnim osmijehom bio je omiljeni igrač u svlačionici.

Ukupno je za seniore Lokomotive odigrao 85 službene utakmice, te je upisao 17 golova i 7 asistencija.

“Želim zahvaliti svima u Lokomotivi, bilo mi je prekrasno ove tri godine u klubu, Zagrebu i Hrvatskoj, gdje sam stekao puno prijatelja. Vrijeme je za nove izazove, u Americi ću nastaviti pratiti Lokomotivu, vjerujem da će dečki do kraja sezone izboriti Europu!” – izjavio je Aliyu.

Želimo Aliyuu puno sreće, zdravlja i sportskog uspjeha u Americi!