Anderlecht - Lokomotiva 3:1

Lokomotiva je u petak odigrala svoju drugu pripremnu utakmicu priprema u Nizozemskoj. Gostovali smo kod belgijskog velikana Anderlechta. Utakmica je odigrana u 13 sati u trening kampu Anderlechta u Belgiji.

Live stream utakmice moguće je popratiti putem PPV streaming kanala Anderlechta Mauve TV

Lokomotiva je započela utakmicu u sastavu: Šubarić, Vranjković, Mersinaj, Kalaica, Milićević, Bubanja, Marić, Goričan, Mudražija, Šotiček, Tuci.

Prvih pola sata nije bilo pogodaka, zatim je domaćin poveo golom Diaware u 33. minuti. U sudačkoj nadoknadi Benito Raman povećava prednost, tako da smo prvo poluvrijeme ispratili s 2:0 za Anderlecht. U 55. minuti Indrit Tuci smanjuje rezultat na 2:1. Da bi u 63. minuti Theo Leon postavio konačnih 3:1 za Anderlecht.

Iduća utakmica je u subotu protiv Genta.