Bojan Knežević vratio se u Lokomotivu

Bojan Knežević vratio se u Lokomotivu!

"Prije svega veliko mi je zadovoljstvo vratiti se nazad u ekipu i klub gdje sam bio sjajno prihvaćen i gdje sam bio zadovoljan svojim igrama i igrama cijele ekipe i nadam se da će tako biti i ovoga puta.

Želje u polusezoni? Prije svega dobre igre cijele ekipe i pobjede, to je ipak najvažnije, a onda uvijek iskoči pojedinac, nebitno bio to ja ili netko drugi, bitno da vlada dobra amtosfera i onda je sve lakše!

Mislim da po kvaliteti igrača i svih prisutnih u klubu Lokomotiva je definitivno uz Dinamo i Rijeku najkvalitetnija momčad lige. Treba vjerovati u europski plasman i uspjeh neće izostati.  Europa je cilj prema kojem se trebamo svi orijentirati i izgurati sjajnu polusezonu kako bi to i ostvarili!“

Dobrodošao natrag Bojane!