Brugge - Lokomotiva 2:1

U srijedu od 18:00 sati odigrali smo najzahtjevniju utakmicu ovih priprema protiv belgijskog prvaka Club Bruggea.

Lokomotiva je povela u 11. minuti susreta. Stojković i Šimić sjajno su napravili presing na vratara i zadnju liniju domaćina, Kačavenda je presjekao loptu i poslao s 18 metara lob preko golmana!

U 25. minuti susreta Mersinaj je zbog bolova u stopalu zatražio izmjenu te je umjesto njega nastavio Salihu.
U 46. minuti domaćini su izjednačili nakon ubačaja iz kornera kapetan Dost je bio u najboljoj poziciji i glavom poentira za poravnanje rezultata.

U drugo poluvrijeme ušli smo s nekoliko izmjena, na vratima je priliku dobio Luka Matasović, uz Dabru, Soldu, Cokaja i Cipetića. U 47. minuti Cokaj je dobio crveni karton. U ofenzivnoj akciji, Cokaj je dvadesetak metara od protivničkog gola neoprezno uklizao na loptu, tako da smo gotovo cijelu drugu polovicu s igračem manje. Nastavno na stanje na terenu, izašao je Stojković a ušao Maleš.
U 57. minuti umjesto Markovića ušao je Milićević. U 65. minuti trostruka izmjena, ušli su Kallaku, Oreč i Florutz.
U 87. minuti Brugge je ipak preokrenuo, strijelac je bio Keteelare.

11' 0:1  strijelac Kačavenda
46' 1:1 strijela Dost
87' 2:1 strijelac Keteelare

Početna postava: Santini (c), Marku, Mersinaj, de Haas, Marković, Vranjković, Marić, Đira, Stojković, Kačavenda, Šimić