Čabraja nakon Maksimira

Nakon dramatične utakmice na Maksimiru, Silvijo Čabraja je izjavio:

"Sami smo si krivi. Imali smo mrtvu šansu za 2:0 u 90. minuti i nismo zabili. Pomislio sam u tom trenutku, neće nas se valjda sada kazniti, i eto dogodilo se to da su nas kaznili i završilo je tako kako je. Zato je nogomet zanimljiv i zato je najgledaniji sport na svijetu.

Prvim poluvremenom sam zadovoljan, mogu reći da smo se u drugom poluvremenu previše povukli, prebrzo smo gubili loptu, nažalost, nismo bili dobri drugo poluvrijeme, izgleda da sam ekipu pripremio za 90 minuta, a ne 99. minuta.

Naravno šalim se. Tako je - kako je. Staro nogometno pravilo, ako ne zabiješ to ti se osveti, ponavljam, mogli smo otići na 2:0 i onda bi i Dinamo pao u svojim nastojanjima i bila bi gotova utakmica. No okrećemo se idućoj utakmici. Slijedi nam Rijeka, idemo dati sve od sebe kako bi u petak uzeli tri boda."