Čabraja: Želimo u pozitivnom ozračju završiti sezonu!

Ususret zadnje utakmice sezone u kojoj dočekujemo Šibenik u Kranjčevićevoj, Silvijo Čabraja izjavljuje:

"Završavamo uspješnu sezonu. Moja mlada momčad kontinuirano je vrlo dobro igrala tokom čitave sezone, ravnopravno smo se borili sa svakim klubom, osvajali smo puno bodova protiv klubova s vrha tablice. Naravno, bilo je i očekivanih oscilacija u pojedinim trenucima što je rezultat neiskustva.
Etablirali smo nekolicinu mladih talentiranih igrača, gotovo dvoznamenkast broj igrača je ove sezone igrao za reprezentacije u svojim uzrastima.

Pred nama je zadnja utakmica protiv nezgodnog protivnika. Respektiramo Šibenik no dati ćemo sve od sebe kako bi u pozitivnom ozračju završili sezonu i potvrdili peto mjesto lige!"

Utakmica je na rasporedu u petak, 20.5. u 20 sati i 5 minuta. Detalje o ulaznicama pogledajte ovdje