Četvrtfinale kupa: Lokomotiva - Hajduk 3:6

U utorak smo odigrali četvrtfinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa protiv Hajduka.

U prvih pet minuta imali smo po dvije prilike sa svake strane, međutim u 7. minuti Krovinović postiže gol za vodstvo Hajduka.

U sudačkoj nadoknadi, nakon prekršaja nad Kačavendom, dosuđen je kazneni udarac za Lokomotivu. Siguran s bijele točke bio je kapetan Pivarić za 1:1 na kraju prvog poluvremena.

U drugom dijelu, od 51. do 53. minute Hajduk je postigao dva gola preko Atanasova i Ljubičića. U 57. minuti Livaja daje gol a svega dvije minute kasnije Dabro u 59. minuti smanjuje rezultat.

Međutim, u 66. minuti Atanasov povisuje rezultat. U 90. minuti Sahiti pogađa gol, da bi u 94. minuti Cipetić sjajno zapucao, lopta se odbila od Eleza, te se pisao autogol Eleza za konačnih 3:6

LOKOMOTIVA - HAJDUK 3:6

početna postava: Nevistić, Pivarić, Mersinaj, de Haas, Cipetić, Marić, Đira, Hoxha, Kačavenda, Goričan, Kulenović
klupa: Santini, Musa, Maleš, Dabro, Tuci, Soldo, Stojković, Vranjković, Dajčer