Club Brugge - Lokomotiva 1:1

Lokomotiva je u pripremnoj utakmici remizirala s belgijskim viceprvakom Clube Brugge. Domaćin je poveo u 38. minuti pogotkom Vanakena, da bi konačnih 1:1 postavio Myrto Uzuni u 45. minuti susreta.
Iako je riječ o pripremnoj utakmici, bez obzira na konačan rezultatski ishod, Lokomotiva je u utakmici visokog tempa, ne tipičnog za pripremnu utakmicu prikazala vrlo dobar nogomet. Angažiranost i disciplina bili su prisutni tokom cijele utakmice, a da su Lokosi u završnici bili koncentriraniji, realnost je da su mogli postići još pokoji pogodak.

Ostala je još jedna pripremna utakmica protiv belgijskog prvaka KRC Genka u nedjelju, 14.7.

CLUB BRUGGE - LOKOMOTIVA 1:1

38' 1:0 Vanaken
45' 1:1 Uzuni

početna postava: Hendija, Datković, Marković, Uzuni, Arežina, Drožđek, Petrak, Kolinger, Kastrati, Tolić, Karačić