Debi Papadopoulosa i Jelavića u prijateljskoj s Interom

Lokomotiva je u subotu odigrala prijateljsku utakmicu sa zaprešićkim Interom u Kranjčevićevoj. Utakmicu su obilježila dva debija. Kyriakos Papadopoulos započeo je susret u početnoj postavi, Nikica Jelavić ušao je u 70. minuti susreta.

Lokomotiva je povela u 15. minuti lijepim pogotkom Tahiraja. U 52. minuti sudac je svirao jedanaesterac za Inter zbog igranja rukom Karačića, iako je bilo očigledno da je igrao glavom. Inter je izjednačio iz kaznenog udarca. Nakon što mu je u 55. minuti poništen pogodak zbog sumnjivog zaleđa, u 60. minuti susreta Roko Šimić postiže gol za novo vodstvo Lokomotive. U 80. minuti Inter postavlja 2:2 da bi u 93. minuti Zdunić, igrač Lokosa na posudbi u Zaprešiću postavio 2:3.

LOKOMOTIVA - INTER 2:3

15' 1:0 strijelac Francesco Tahiraj
52' 1:1 kazneni udarac (11m)
60' 2:1 strijelac Roko Šimić