Denis Kolinger je novi igrač Lokomotive

DENIS KOLINGER JE PONOVNO LOKOS!

Naš nekadašnji kapetan Denis Kolinger se vratio u Lokomotivu!
Denis je svoj prvi boravak u NK Lokomotivi počeo u kolovozu 2016. godine, a završio ga je u siječnju 2021. godine odlaskom u danski Vejle BK. U svom prvom razdoblju provedenom u našem klubu, Denis je upisao 147 službenih nastupa, a u tom vremenu je ubilježio i 1 nastup za A reprezentaciju Hrvatske, 28.05.2017. godine u prijateljskoj utakmici protiv reprezentacije Meksika na američkoj turneji Hrvatske reprezentacije. Svojim igračkim i karakternim kvalitetama je izborio i status kapetana NK Lokomotive te je predvodio naš klub do osvojenog 2. mjesta u ligi, finala kupa te povijesne utakmice kvalifikacija za ulazak u UEFA Ligu prvaka protiv SK Rapid Wien.
Tijekom protekle 3 i pol godine igrao je u Danskoj i Rumunjskoj, a vjerujemo kako će svojom kvalitetom i iskustvom biti od izuzetne pomoći i vrijednosti našoj ekipi.
Denise, dobrodošao natrag!