Denis Kolinger ostvario transfer u Dansku

Kapetan Lokomotive Denis Kolinger, nakon četiri i pol godine u Lokomotivi, ostvario je transfer u danskog prvoligaša Boldklub Vejle.

Pravi kapetan u punom smislu riječi, najvedrije lice iz svlačionice, uzor igračima na terenu i izvan terena, veliki čovjek u figurativnom i doslovnom smislu defitivno je, ne samo igrama, već i svojim samim prisustvom, uvelike pridonosio moralu, atmosferi i motivaciji u klubu.

Stigao je u Lokomotivu u ljeto 2016. godine iz NK Zagreba, debitirao je 8.8.2016., ukupno ostvario 147 službenih nastupa u dresu Lokomotive.

Što god napisali neće biti dovoljno za interpretirati njegov značaj u momčadi u protekle četiri i pol godine. Kolinger posjeduje karakter koji će zasjati u svakoj momčadi i zato smo uvjereni u njegov uspjeh u danskom nogometu!

Dragi Koli, hvala na svemu što si dao Lokomotivi,  želimo ti sve najbolje u daljnjoj karijeri!