Dinamo - Lokomotiva 1:1

Lokomotiva i Dinamo u petak su odigrali prijateljsku utakmicu. Po prvi puta su ova dva zagrebačka kluba odigrali dvoboj izvan metropole, u Rovinju. U prvom dijelu vidjeli smo po nekoliko prilika s obje strane, međutim vratari su ispratili prvo poluvrijeme netaknutih mreža.

Lokosi su započeli drugo poluvrijeme s kompletno drugom jedanaestoricom igrača, a od 60. minute, isto je napravio i Dinamo, te nakon par minuta poveo. U 64. minuti Dinamo je postigao pogodak. Nakon udarca iz kornera najviši u skoku bio je Šutalo. Najbolju priliku na utakmicu od Lokomotive vidjeli smo u 72. minuti kada je Maružin sjajno prošao svog braniča te dodao prema Tuciju, koji neometan nije najbolje zahvatio loptu te lopta prolazi pored gola.

Prekrasan pogodak postigao je Sammir u 77. minuti igre iz prvog dodira pogađa za poravnanje rezultata.

Utakmica je završila 1:1, s obzirom na prikazano na terenu i statistiku, realan ishod dvoboja. Dinamo je imao 8 udaraca, od toga 3 u okvir, Lokomotiva 7 udaraca, također 3 u okvir. Dinamo je izveo 4 udarca iz kuta, Lokomotiva 3, a obje momčadi su napravile po 14 prekršaja.

DINAMO - LOKOMOTIVA 1:1

64' 1:0 Šutalo
77' 1:1 Sammir

početna postava: Grbić, Marković, Kolinger, Mersinaj, Karačić, Jakić, Petrak, Halilović, Uzuni, Budimir, Kastrati.
postava drugog poluvremena: Hendija, Smoljo, Kovačić, Hujber, Čeliković, Vojković, Cokaj, Sammir, Tuci, Rakić