Dinamo - Lokomotiva 2:0

Nakon velebne pobjede na Poljudu, u utorak smo gostovali kod Dinama na maglovitom Maksimiru, te upisali poraz od 2:0.

Dinamo je od početka krenuo silovito, Lokosi su bili skoncentrirani sve do 9. minute susreta kada je Mario Gavranović postigao gol za vodstvo.

Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mjenjao. Dinamo je bio bolja i opasnija momčad na terenu, no obje momčadi nisu imale izrazitije šanse za zgoditak.

U drugo poluvrijeme ušli smo bez promjena u sastavu. U 56. minuti obavili smo trostruku izmjenu Izašli su ozlijeđeni Osmanković, Sammir i Malikji a ušli Cipetić, Tahiraj i Čeliković. U 63. minuti izašao je Chajia a ušao Marković.

U 65. minuti Atiemwen povećava vodstvo Dinama. Do kraja utakmice nismo vidjeli velikih prilika za zgoditak.

Krajnji rezultat bio je 2:0. Mi se okrećemo suboti i dvoboju s Rijekom u Kranjčevićevoj.

DINAMO - LOKOMOTIVA 2:0

Početna postava: Santini, Pivarić, Papadopulos, Osmanković, Malikji, Cokaj, Đira, Marić, Chajia, Sammir, Šimić
klupa: Hendija, Čeliković, Cipetić, Lešković, Emerson, Kallaku, Marković, Tahiraj, Petrak