Dinamo - Lokomotiva 3:0

Dinamo i Lokomotiva na Maksimiru su u gradskom derbiju zatvorili 32. kolo HT Prve lige. Lokosi si hrabro i koncentrirano ušli u susret s prvakom. Obrambeno pravovremeni, sjajno smo odolijevali napadu Dinama, nekoliko sjajnih reakcija i obrana vratara Grbića. Poluvrijeme smo odigrali bez pogodaka.

U početnim minutama drugog dijela Lokosi su preko Ivanušeca imali dvine sjajne prilike, no vratar Livaković sjano je obranio. U 58. minuti Amir Rrahmani na asistencinu Oršića pogađa za vodstvo Dinama. U 62. minuti Uzuni i Burić su zamijenili Đuraseka i Maružina. U 65. minuti nakon kornera natrčali Olmo povećava prednost Dinama. Pred smiraj utakmice Petković iz kaznenog udarca postavlja konačnih 3:0.

DINAMO - LOKOMOTIVA 3:0

58' 1:0 za Dinamo, strijelac Rrahmani
65' 2:0 Olmo
90+1 11m Petković

Početna postava: Grbić, Lecjaks, Majstorović, Kolinger, Karačić, Mlinar, Đurasek, Ivanušec, Maružin, Kastrati, Radonjić
klupa: Hendija, Hujber, Datković, Uzuni, Drožđek, Rakić, Burić M.