Dobitinici smo nagrade JUMP u kategoriji Sport online

Na ovogodišnjem Sportfestu koji se održao u Poreču, NK Lokomotiva je dobitnik JUMP nagrade u kategoriji Sport online - Kreativno i učinkovito korištenje društvenih mreža i internet komunikacije.

U opisu nagrade su napisali:

"NK Lokomotiva proteklih je godina postao sinonim za kvalitetan i duhovit sadržaj na društvenim mrežama. Interakcija s drugim klubovima i posjetiteljima često je završavala na naslovnicama sportskih portala. Pokazali su kako se kvalitetno koriste društvene mreže, koje im ne služe samo kao šturo objavljivanje informacija poput oglasne ploče, već kreativnim grafikama i istančanim humorom svakako se odvajaju od ostalih sportskih klubova u Hrvatskoj. Posebno treba istaknuti njihov twitter, jer upravo tamo „Lokosi“ svojim ležernim pristupom konstantno prikupljaju simpatije i pratitelje. Jedan su od prvih sportskih klubova koji su prepoznali potencijal Tik Tok platforme."

Sve informacije i detalje oko Sportfesta pronađite na njihovoj web stranici ovdje.

Zahvaljujemo na nagradi, ovo će nam dati samo dodatno motivaciju kako bi bili još bolji!