Đorđe Rakić novi je napadač Lokomotive!

U Lokomotivu je stigao prekaljeni i iskusni napadač Đorđe Rakić!

Novi napadač rođen je 31.10.1985., prije Lokomotive četiri godine je proveo u dalekoj Kini, u Hunaghai i Greentownu. Karijeru je započeo u rodnom Kragujevcu, zatim je igrao za Radnički, OFK Beograd, salzburški Red Bull, talijansku Reginnu, 1860 Munchen, katarski Al Arabi i Al Garafi i Crvenu Zvezdu.

"Prije svega zahvaljujem direktoru i Upravi na angažmanu. Jako sam dobro prihvaćen i od suigrača, stručnog stožera i svih ljudi u klubu.

Trenera Tomića poznajem još iz Kine, gdje je on bio trener, iako me nije osobno trenirao u klubu i znam da je trener veliki stručnjak i profesionalac o kojem imam samo riječi hvale.

Lokomotiva je dobro organiziran klub, koji sjajno radi s mladim igračima. Sjajan je spoj mladih talentiranih igrača i nas par iskusnijih. Znam koje su želje i ambicije kluba, ostvariti plasman u europska pretkola, vidim kako igrači svakako posjeduju kvalitetu za vrh lige! Nadam se da ću svojim igrama dati doprinos pri ostvarivanju tog cilja!"

Dobrodošao u Lokomotivu!