Ekskluzivni video sadržaji na platformi Dugout

S ponosom objavljujemo kako je Lokomotiva prvi klub u ovom dijelu Europe postao član platforme Dugout. Dugout je platforma za ekskluzivne video sadržaje nogometnih klubova.

Možete gledati video sadržaje preko Vašeg računala ili mobilne aplikacije. Pronađite Lokomotivu na https://dugout.com/lokomotivazagreb

NK Lokomotiva ponosno objavljuje kako smo se priključili platformi Dugout – nedavno pokrenutoj digitalnoj platformi koja nogometnim fanovima pruža uvid u ekskluzivne sadržaje izvan utakmica i nogometnih terena. Sve potpuno besplatno i sve na jednom mjestu.

Lokomotiva će putem Dugouta pružiti uvid kako izgleda nogometni život i što se sve događa u klubu izvan natjecateljskih 90 minuta.

Ukupno je 60 klubova, jedna liga i jedan nogometni savez potpisalo partnerstvo s Dugoutom, uključujući i najveće klubove na svijetu, kao što su Milan, Arsenal, Atletico Madrid, Chelsea, Barcelona, Bayern, Porto, Juventus, Liverpool, Manchester City, Paris Saint German i Real Madrid.

Iznimna nam je čast da se Lokomotiva nalazi u tako elitnom društvu kao prvi klub iz ovog dijela Europe na Dugoutu.

Predsjednik i prvi čovjek Dugout-a, Elliot Richardson je izjavio:

“We’re really excited to welcome Lokomotiva Zagreb to the Dugout platform. The game today is truly global and fans don’t just want to watch matches in their own country – they want to follow their favourite clubs and players across the world. That’s what Dugout offers - unrivalled access for fans to see behind the scenes of the clubs and into the lives of the players. Thanks to Dugout, fans can now access the best content from Lokomotiva Zagreb, both on and off the pitch, for the first time.”